TRX-тренування

Тренувальні петлі TRX були розроблені американськими «котиками» - спецназом морської піхоти США і після декількох етапів удосконалень були представлені світовій фітнес-спільноті. Компактний і ефективний, TRX тренажер з самого початку був чудово прийнятий любителями фітнесу та спортивними професіоналами елітарного рівня. Сьогодні петлі TRX використовуються УСІМА командами NHL, NFL,NBA і в багатьох інших видах спорту, а також лежать в рюкзаку кожного четвертого солдата США під час виконання операцій за межами країни.

Вправи на TRX лежать в основі програми TRX Suspension Training - ефективної методики функціонального тренінгу з використанням власної ваги для опрацювання м'язів всього тіла. Заняття на тренажері TRX підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і ефективно сприяють розвитку сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.

Правильне регулювання ременів дозволить вам займатися з потрібним рівнем навантаження (від 5 до 100% своєї ваги), яка корегується різним коефіцієнтом стабілізації і дозволяє отримувати будь-яку бажану інтенсивність тренування, відповідну як для новачків, так і для людей в ідеальній спортивній формі.

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м'язів, об'єднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу і гнучкість - те, що потрібно нам усім в повсякденному житті. Основний аспект цих тренувань - упор на гармонійний і ефективний розвиток м'язів-стабілізаторів. Тренування з власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків та для тих, у кого є проблеми із хребтом!

 

 

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам